FC Progresul Bucuresti
Bine ati venit pe forum!

FC Progresul Bucuresti

Forumul suporterilor Progresisti

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Parteneri
Ca orice echipa avem nevoie de sponsorizari si parteneri, ai nostri fiin: RomanianSoccer, SportTotal FM 105,8 FM, SectorulB si progresulfc.ro
Meciul Urmator
Liga IV, Etapa a 3-a, RETUR, Atleticos2 - AS FC Progresul Bucuresti DATA si ORA deocamdata NECUNOSCUTE, luna din care incep meciurile in 2010 este MARTIE
Meciul Trecut
Progresul-Romprim 0-2

Distribuiţi

Cui nu ii este dor?

In jos 
AutorMesaj
robert95g
Manager
Manager
robert95g

Data de inscriere : 14/11/2009
Varsta : 24
Localizare : Bucuresti

Cui nu ii este dor? Empty
MesajSubiect: Cui nu ii este dor?   Cui nu ii este dor? Icon_minitimeVin Dec 11, 2009 5:14 pm

De cand ma stiu pe aceasta lume cruda, plina de coruptie si multe altele, iubesc trei echipe, recent reduncadu-se numarul la doar doua echipe, acestea sunt Progresul Bucuresti sau FC NATIONAL, echipa secunda a primei echipe, care acum nu mai exista si Unirea Urziceni. Desi tin cu doua echipe, inima mea e impartita in 5 parti, acestea fiind Mama 10%, Tata 10%, Prietena 10%, Unirea Urziceni 10% si FC Progresul Bucuresti 50%. Dar revenind la subeict, cui nu ii este dor de generatia "Ford" cum imi place mie sa-i spun. De ce ii spun asa? Pentru ca cea mai frumoasa perioada din inima mea bleu-albastra a fost petrecuta atunci. Cui nu ii este dor? 1120031121
Cui nu ii este dor? 1120031101

Cui nu ii este dor de echipa care termina pe locul 2 sub Steaua?
Si cel mai importanta cui nu ii este dor de...plang si cand imi amintesc...de...de...COTROCENI!!!
Cui nu ii este dor? 1157036523
Cui nu ii este dor? 1157035796
Cui nu ii este dor? 1157035745
Sau de galerii pline de spectatori, in care uneori nu gaseam loc sa stau...
Cui nu ii este dor? 1113306076
si de o tabela, mereu in favoarea noastra...
Cui nu ii este dor? 1146223906
Mie imi este foarte dor de aceasta perioada Sad si imi doresc din tot sufletul sa re ajungem in Cotroceni, in Liga I si de ce nu intr-o cupa internationala. Sau sa fim campionii romaniei, sa castigam si cupa si supercupa Romaniei...dar imi umple inima de bucurie si de amintiri frumoase imnul lui fc national, care cand imi amintesc de el, parca in gandurile mele ma aflu acolo pe Cotroceni inaintea unei victorii sau infrangeri ori unui egal sau in pauza unui meci, cantand in difuzoarele dp stadion...offf dar acele vremuri sunt duse, din cauza cui? Raspuns: Mugur Isarescu, vorba ui Tohaneanu traiar familia pt ca a inviat clubul totusi si nu la lasat sa moara, cei de la BNR nu stiu decat ciofre, nu merge treaba, gata sa pus punct, desi eu unu mi se pare inadmisibil ca din 2005 cand chiria pe an era 400 euro sa ajunga la 40000 in 2009(primavara).

Multumesc site-ului oficialprogresulfc.ro pentru poze
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://fcprogresul.forumz.ro

Cui nu ii este dor?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FC Progresul Bucuresti :: F.C. Progresul :: Gloriile noastre Bleu-Albastre-
Mergi direct la: